Rozhovor s Martinem Vaiglem

17.03.2015 10:16

Proč jste zvolili termín v půli dubna? Nemáte strach jaké bude v tuto dobu panovat počasí?
Samozřejmě kolem termínu turnaje probíhala dlouhá debata. U venkovních turnajů si ale člověk počasí nevybere v žádném měsíci. Nakonec asi rozhodlo to, že jde o termín zhruba na začátku mistrovské sezóny a pro týmy snad nebude problém přeložení případných mistrovských zápasů. Také termínová listina jiných velkých turnajů je v této době volnější. Vzhledem k tomu, že máme k dispozici celkem 3 hrací plochy, tak v případě velmi špatného počasí a terénu na travnatém hřišti, by se případně hrálo na umělém trávníku.

Jak probíhají organizační přípravy turnaje?
V tuhle chvíli pomalu začínáme finišovat. Důležitá je pro  nás určitě spolupráce s našim městem, které přebralo nad celým turnajem záštitu. Dále se podařilo získat strategického partnera, kterým se stala firma Robe lighting, s.r.o, jako jeden z nejvýznamnějších světových výrobců osvětlovací techniky pro zábavní a architektonické účely. Jinak samozřejmě je pro nás důležitá bezproblémová spolupráce s naším fotbalovým klubem a s rodiči hráčů týmu U10.

Chystáte pro mladé fotbalisty, rodiče a fanoušky i nějaké překvapení?
Určitě. Rád bych už teď jedno malé prozradil. Pro příznivce jednotlivých týmů chystáme soutěž o nejlepší tým fanoušků, kde budeme hodnotit jak způsob fandění, tak i celkovou originalitu fanouškovského týmu. Vítězové se mohou těšit na zajímavé ocenění. Samozřejmě těch překvapení bude ještě více, ale ty zatím necháme v tajnosti.

Martine děkuji za rozhovor